Penzion Rudník Zámek Rudník
 
ADRESA Penzion Zámek Rudník
Rudník 6
Rudník 54372
Česká Republika
Pension-Rudnik-Zamek@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
Penzion Zámek Rudník ubytování Rudník Aktuální počasí zataženo
Penzion Rudník Zámek Rudník - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Rudník Zámek Rudník - disponuje restauracíPenzion Rudník Zámek Rudník - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Rudník Zámek Rudník -  je k dispozici připojení na internetPenzion Rudník Zámek Rudník -  je k dispozici letní terasaPenzion Rudník Zámek Rudník - disponuje kavárnouPenzion Rudník Zámek Rudník - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Rudník Zámek Rudník - přijímá kreditní karty VISAPenzion Rudník Zámek Rudník - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Rudník Zámek Rudník - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Rudník Zámek Rudník - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Rudník Zámek Rudník - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Rudník Zámek Rudník - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Rudník Zámek Rudník - na pokojích je telefon
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Zámek Rudník / Rudník

Penzion hosté naleznou ve vesnici Rudník, rozkládající v hlubokém údolí mezi městy Vrchlabí a Trutnovem a ještě 4km od města Hostinné směrem do hor. Vesnici protíná státní silnice.

Na všechny strany po ujetí 15 km jste v Trutnově, Vrchlabí, Dvoře Králové nebo Jánských Lázních pod Černou Horou.

Ubytování:
Hostům jsou na zámku k dispozici stylové a pohodlné pokoje, které poskytnou pohodlí a klid.
Ubytování na zámku je ideální pro jednotlivce, rodiny s dětmi, skupiny, školy nebo firemní akce.

Ve vybavení hosté naleznou televizor se satelitním příjmem a sociální zařízení.

Gastronomie:
Ke stravování je k dispozici prostorný salón, zařízen stylovým a pohodlným nábytkem a servisem. Ubytovaní, kteří budou mít pobyt bez stravování, mohou využít individuální kuchyni s jídelnou.

Na nádvoří zámku je starobylá kašna, posezení s výhledem na výběh koní a také možnost parkování. Pro skupiny je určeno venkovní grilování a nad tímto prostorem je příjemné posezení na terase, kterou se vchází do salónu.

Aktivity:
Krkonoše je jistě jedno ze zajímavých okolí a skrývá mnoho příležitostí k prožití hezkých chvil. Podrobnější informace hostům jsou na přání.

Zajímavosti:
Zámek se snažíme dle možností postupně dostat do zámecké podoby. Nábytek, restaurace, koupelny jdou do tohoto stylu.

Tip na Výlet:
Půjdeme z Pece pod Sněžkou na nejvyšší bod české republiky - Sněžku 1 602 m.n.m Do Pece pod Sněžkou se dopravíme po vlastné ose, my jsme zvolili osobní vůz- celodenní parkovné za 120 Kč. Odtud pak půjdeme směrem k lanové dráze, na kterou však nenasedneme, neboť je to téměř nemožné aniž bychom nevystáli hodinovou frontu a navíc si chceme užít zdravého vzduchu a vychutnat si přírosní krásy a panoramata: